محصولی که امروز میخوام در موردش براتون بنویسم، ست براش ریل تکنیک تراول اسنشال هست. این ست مسافرتی شامل 3 تا براش بزرگ و یک کیف برای حمل این براش‌هاست. اگه میخواید بیشتر راجع به این براش‌ها بدونید به خوندن ادامه بدید. این ست همه اون چیزهایی رو که برای ایجاد جلوه‌ای جذاب و زیبا در خانه لازم دارید رو در خودش داره. سه تا براش و یک کیف. اول همه براش کرم پودر اسنشال: این براش به شما کمک می‌کنه تا پوشش مایع و کاملی از کانسیلر و کرم پودر روی پوست ایجاد کنید. براش چندکاره : برای استفاده از پودر، رژگونه و برنزه کننده. براش گنبدی شکل سایه : طراحی مخروطی این براش‌ها، سایه‌های جذاب و زیبایی روی پوست ایجاد می‌کند. کیف دوکاره: نگهدارنده و کیف.

پرز براش های ریل تکنیک از تال طبیعی ساخته شده و صد در صد، ضد خشونت علیه حیوانات هستند. آلومینیوم موجود در دسته‌های این براش‌ها بسیار سبک هستند و نحوه استفاده از آن بسیار آسان است. من یکی از طرفداران پروپاقرص براش‌های Pixiwoo هستم و همه براش هاش رو دارم. حالا همه این براش‌ها برای حمل و نقل خیلی آسان هستند. من زیاد سفر می‌کنم و دوست دارم که براش‌ها رو به همراه خودم ببرم به همین خاطره که ست براش ریل تکنیک رو خریدم. براش مورد علاقه من از این ست، براش چندکاره است. این براش برای استفاده از پودر، برنزه کننده و . فوق‌العاده ست. این براش، پایان جذاب و زیبایی روی پوست ایجاد می‌کند. من گاهی از این براش همه کاره برای استفاده از کرم پودر هم استفاده می‌کنم. پرزهای این براش خیلی نرم هستند.

من از براش‌ گنبدی شکل به عنوان براش کانسیلر استفاده می‌کنم و واقعا فوق‌العاده است. به راحتی می‌تونید به کمک این براش، کانسیلر را زیر چشم‌ها و اطراف بینی و دهان خود استفاده کرد و بخاطر نرمی آن، آسیبی به پوست نمی‌رساند. براش کرم پودر اسنشال واقعا برای استفاده در قسمت‌هایی که به پوشش کاملی نیاز دارند، بسیار پرکاربرد خواهد بود. به طور کلی می‌توان گفت که این ست برای هر کسی یک ضرورت محسوب می‌شود. این براش‌ها را به همه کسانی که به دنبال یک ست مناسب برای سفر می‌گردند که خیلی گران قیمت نیست.

برای خرید ست براش ریل تکنیک حتما از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید. شما می‌تونید این محصول رو از فروشگاه اینترنتی لیلیوم به آدرس www.liliyome.com مراجعه کرده و این ست رو در اسرع وقت دریافت کنید.  

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : براش ,استفاده ,براش‌ها ,تکنیک ,پوست ,پودر ,برای استفاده ,پوست ایجاد ,استفاده می‌کنم ,ایجاد می‌کند ,پودر اسنشال ,پوست ایجاد می‌کند
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوله پلیکا معرفی محصولات شرکت آلما شبکه پرداز متخصص زنان و زایمان - دکتر رویا امدادی وبلاگ شخصی امیری - کافه و کافی شاپ یافته های شخصی من فروش سایت مطب هوشمند در شیراز Hugh قاتل عوضي Adam