کرم پودر بخصوص اگر پوست صاف و یکدستی نداشته باشید، یکی از ارکان اصلی آرایش به حساب میاد. بنابراین خیلی مهمه کرم پودری رو انتخاب کنیم که جلوه خوبی به پوستمون بده و مهم تر از اون در درازمدت مشکلی برای پوستمون ایجاد نکنه. کرم پودری که میخوام در موردش بهتون یه سری اطلاعات بدم، یه کرم پودر منحصر بفرد از برند رولوشونه که به نسبت کرم پودرهای دیگه با این کیفیت و این حجم قیمت بسیار مناسبی هم داره. البته قیمت مناسب کرم پودر رولوشن دال بر بی کیفیت بودن یا خوب نبودن این محصول نیست. شعار برند رولوشن اینه که همه مردم در هر نقطه ای از دنیا که هستن باید بتونن از محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب استفاده کنند. 
کرم پودر رولوشن فول کاوریج فرمولاسیون فوق العاده ای داره که خطوط عمیق پوست و چین و چروک ها رو به خوبی می پوشونه و با اینکه چربی پوست رو کنترل میکنه اما باعث پوسته پوسته شدن و خشکی پوست نمی شه. بافت سبک و نرم این محصول باعث میشه آرایش رو روی پوست حس نکنید و پایان نیمه ماتی که این کرم پودر به پوست میده، شما رو از شر براقیت و درخشندگی بیش از حد پوست خلاص میکنه. پوشانندگی این کرم پودر خیلی زیاده و مقدار خیلی کمی از اون کافیه تا تمام صورتتون رو صاف و یکدست کنید. 
اجازه بدید از یه ویژگی منحصر به فرد دیگه از کرم پودر revolution براتون بگم. تنوع رنگبندی کرم پودر رولوشن فوق العاده زیاده. 50 رنگ کرم پودر. یعنی تقریبا هر رنگ پوستی که شما تصورش رو بکنید، می تونید یه کرم پودر مطابق با اون رو از بین کرم پودرهای رولوشن پیدا کنید. بعلاوه می تونید از رنگ های تیره تر یا روشن تری که توی کاتالوگ وجود دارن برای کانتور یا هایلایلت یا حتی بعنوان کانسیلر استفاده کنید. 
من در طول روز خیلی فعالیت دارم و گاهی ورزش هم می کنم. همه اینا یعنی میزان تعریق بدنم خیلی بالاست. تا قبل از کرم پودر رولوشن کانسیل اند دیفاین، محبور بودم تا بعدازظهر و موقع برگشت به خونه یکی دوبار آرایشم رو ترمیم کنم چون کرم پودر با عرق کردن از روی پوستم محو می شد. اما بعد از اینکه کرم پودر رولوشن به یکی از پایه ثابت های کیف لوازم آرایشم تبدیل شد، هر وقت که میدونم قراره مدت زمان زیادی بیرون از خونه باشم از کرم پودر رولوشن استفاده میکنم؛ تا هم وقتی برمی گردم خونه با یه صورت چرب و به هم ریخته مواجه نشم و هم دردسرهای تمدید کرم پودر و آرایش رو نداشته باشم.
حالا اگه میخواید با یه راهکار ساده، میزان ماندگاری کرم پودر رولوشن رو بیشتر کنید، میتونید اسفنج آرایشی مرطوبتون رو به کرم پودر بزنید و آروم اون رو روی پوستتون بکشید. البته همه اینا در صورتیه که کرم پودرتون اورجینال باشه. کرم پودر رولوشن اصل رو میتونید از سایت لیلیوم که آدرسش رو اینجا براتون میذارم به صورت آنلاین سفارش بدید و درب منزلتون تحویل بگیرید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش کامپیوتر مســــــــــیر خانه بابا مصیب آموزش طراحی کاراکتر agen poker online رسانه چیکاو Arran İslam və İran Hərəkatı roga در کافه کتاب،چند جرعه آرامش مهمان ما باشید.