امروز قصد دارم یکی از رژلب های پرفروش و پرطرفدار برند منهتن رو بهتون معرفی کنم. رژلب منهتن بادوام یک رژ لب دوسره که شما می تونید یک سر این رژ رو برای زدن رژ روی لب ها استفاده کنید، به این صورت که ابتدا به آرومی خط اطراف لب ها را کشیده و بعد قسمت داخلی لب ها را پر می کنید. تا اینجا که این رژ هم مثل سایر رژها عملکرد مشابهی داشت و طرز استفاده از اون هم به شکل رژهای معمولی بود. اما اگه می خواید درخشش و همینطور ماندگاری رژ خودتون رو افزایش بدید می تونید از سر دیگه ی رژلب 24 ساعته منهتن استفاده کنید. با کمک رژلب منهتن در طول روز و با خوردن و نوشیدن از روی لب پاک نشده و نیازی به تمدید و استفاده مجدد از رژلب نخواهد بود. رژلب مایع منهتن با فرمولاسیون ویژه ای که داره، لب ها رو نرم تر کرده و اجاره نمی ده که لب ها پوسته پوسته بشن. بعلاوه از ترک ترک شدن لب ها هم جلوگیری می کنه. از طرف دیگه این رژلب به خوبی به لب ها آبرسانی کرده و با چند بار استفاده، لب ها به تنهایی و بدون هیچ رژلبی، جذابیتی فوق العاده خواهد داشت. در صورتی که تمایل به خرید رژلب manhattan دارید و به دنبال سایت یا پیجی هستید که بتونید محصولتون رو با خیال راحت و با اطمینان از اصالتش خریداری کنید، پیج ایران منهتن رو بهتون معرفی میکنم. پیج اینستاگرامی ایران منهتن با آیدی iran_manhattan همه محصولات منهتن موجود در بازار رو توی پیجش داره و میتونید با سفارش محصول مورد نظرتون، خیلی زود اون رو جلوی در خونه تحویل بگیرید. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دخمل خانم گل! هواشناسي مشهد سؤالات کارشناسان رسمی دادگستری 1400 Brad CivilEngineeringBlog ghasem Michelle سام راد موزیک | دانلود آهنگ جدید | موزیک های تاپ بخش بدنسازی بازار گوشی | قیمت گوشی | قیمت لپ تاپ | قیمت موبایل